Wyróżnienie dla naszego Wydziału z okazji 25-lecia KARR S.A.

W dniu 7 września 2018 roku podczas uroczystej gali z okazji

25–lecia Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze otrzymał wyróżnienie, które z rąk Prezesa KARR Piotra Miedzińskiego odebrała Prodziekan ds. Dydaktyki dr Magdalena Rękas, reprezentująca nasz Wydział podczas tej uroczystości.

Jest nam tym bardziej miło, że w uznaniu zasług Wydziału na rzecz rozwoju współpracy z KARR w ramach wspólnych przedsięwzięć możemy się pochwalić faktem, że obecny Prezes Agencji jest naszym absolwentem. Bez wątpienia nasz potencjał i potencjał KARR pomyślnie wróżą dalszym obustronnym działaniom służącym wspieraniu przedsiębiorczości i przedsiębiorstw w naszym regionie oraz kształceniu młodych ludzi, stymulując ich w kierunku podejmowania i rozwoju własnych inicjatyw gospodarczych. Do przedsięwzięć uruchamianych w bliskiej przyszłości przez KARR we współpracy z naszym Wydziałem należy zaliczyć m.in. Akademię Przedsiębiorczości.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

karr_25-lecie