Salon Maturzystów 2018

W dniach 11-12 września 2018 roku odbyła się kolejna edycja Salonu Maturzystów. W Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej ofertę edukacyjną naszego Wydziału skierowaną do przyszłorocznych maturzystów przedstawiali pracownicy i doktoranci. W trakcie spotkań face-to-face obecni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz ich opiekunowie mogli zadawać pytania dotyczące kierunków studiów i specjalności na poszczególnych Wydziałach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, otrzymać poradę doradcy zawodowego oraz materiały informacyjne pomagające w wyborze najlepszej dla siebie ścieżki kariery. Mamy nadzieję, że nasz zapał i zaangażowanie podczas Salonu Maturzystów przyczyni się do większej popularności Wydziału EZiT pośród uczniów szkół z Dolnego Śląska i znajdzie pozytywne odzwierciedlenie w przyszłorocznych wynikach rekrutacji.

salon_maturzystow_2018