25. POLSKO-NIEMIECKO-CZESKIE FORUM KOOPERACJI FIRM

24.10.2018 r. odbędzie się w Szklarskiej Porębie kolejne, 25. POLSKO-NIEMIECKO-CZESKIE FORUM KOOPERACJI FIRM, służące mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech. Forum sprzyja rozwojowi transgranicznej współpracy wspierającej innowacje na polsko-saksońskim pograniczu. Partnerem tego cyklicznego spotkania jest tradycyjnie Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który wraz z organizatorem – KARR S.A. podejmuje wspólne inicjatywy na rzecz wsparcia aktywności gospodarczej w naszym regionie.

Szczegółowe informacje pod linkiem