Dolnośląski Festiwal Nauki 2018 na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze

W dniach 11-12.10.2018 r. na naszym Wydziale odbyły się spotkania w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W czasie Festiwalu kilkuset uczestników, głównie licznie przybyłych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, miało możliwość wysłuchać interesujących wykładów, wziąć udział w warsztatach, konkursach i grze symulacyjnej przeprowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych oraz członków kół naukowych Wydziału. Tegoroczna oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców, a składały się na nią następujące wydarzenia naukowe:

2018-10-162