50. jubileuszowy tom Rocznika Jeleniogórskiego

Ukazał się najnowszy, jubileuszowy 50. tom Rocznika Jeleniogórskiego, który został wydany przez Towarzystwo Przyjaciół Jeleniej Góry (http://tpjg-jgora.pl), obchodzące w tym roku 60-lecie swego funkcjonowania. Misją Towarzystwa jest upowszechnianie wiedzy o przeszłości Jeleniej Góry i jej aktualnych problemach oraz aktywizowanie społeczności lokalnej do realizacji konkretnych projektów. Warto podkreślić, że w działalność Towarzystwa byli w przeszłości i są obecnie zaangażowani pracownicy Wydziału (wiceprezesem TPJG jest dr Marek Obrębalski). W jubileuszowym tomie znalazły się artykuły trojga pracowników Wydziału: dra Marka Obrębalskiego pt. "Strategiczne inspiracje >Tez Jeleniogórskich< po 60. latach" oraz prof. UE, dr hab. Agnieszki Skowrońskiej i dra Franciszka Adamczuka pt. "Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - Jubileusz 50-lecia".

_resized_300x433_okladka_50_rs_2018

Jubileuszowa publikacja Rocznika Jeleniogórskiego jest do nabycia w siedzibie Towarzystwa, w Archiwum Państwowym we Wrocławiu Oddział w Jeleniej Górze, w Wydawnictwie Ad Rem, a także w księgarniach regionalnych. Zapraszamy do lektury.