Nagroda Euroregionu Nysa

18 grudnia 2018 r. w Hradku nad Nisou odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Euroregionu Nysa. Nagrody przyznawane są od 10 lat za realizację najlepszych projektów transgranicznych. Jedną z kategorii są nagrody dla Młodych Naukowców przyznawane przez Akademickie Centrum Koordynacyjne Szkół Wyższych Euroregionu Nysa. W tym roku nagrodzono troje studentów Wydziału EZiT Patryka Mężyka, Natalię Szwagrzyk i Natalię Szulc za opracowania przygotowane w ramach szerszego projektu pt. Współpraca szkół wyższych na rzecz zrównoważonego rozwoju polsko-czeskiego pogranicza. Studenci otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe.

Gratulujemy!!!

dyplom_eyroregion_nysa_2018