Sukces Prodziekan ds. Dydaktyki dr Magdaleny Rękas

30 listopada 2018 r. zakończono głosowanie w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Nauczyciel na medal 2018 r.” Z dumą ogłaszamy sukces pracownika Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze! W kategorii Nauczyciel Akademicki Roku Prodziekan ds. Dydaktyki dr Magdalena Rękas zajęła 7 miejsce! I to z około setki nauczycieli z Dolnego Śląska! Sukces Pani Rękas jest tym większy, iż osiągnęła Ona najlepszy wynik spośród zgłoszonych dydaktyków Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Mamy nadzieję, a w zasadzie możemy być pewni, że w przyszłym roku w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej Pani Prodziekan stanie na pierwszym miejscu podium, czego z całą akademicką mocą życzymy!

Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami plebiscytu

plebiscyt_m._rekas