Oferta dla Studentów z orzeczonym stopieniem niepełnosprawności

Zapraszamy na spotkanie w ramach pilotażowego programu Absolwent.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony projekt pt."Doradztwo+szkolenia+staż=PRACA", skierowany do Studentów III roku studiów licencjackich oraz Studentów I i II roku USM z orzeczonym stopieniem niepełnosprawności.

W ramach projektu Studenci mogą skorzystać z wielu ciekawych propozycji, o których na spotkaniu będzie opowiadać przedstawiciel organizatora. Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o potwierdzenie obecności u dr Adriany Politaj (adriana.politaj@ue.wroc.pl lub tel. 698773055). Po zapisach zostanie ustalony termin spotkania, o którym zostaniecie Państwo powiadomieni.

kson_absolwent