Targi Pracy „Twoja Przyszłość z Pracodawcą” na Wydziale w Jeleniej Górze

16.04.2019 w auli A odbyły się Targi Pracy „Twoja Przyszłość z Pracodawcą”, których celem było przybliżenie studentom i młodzieży uczącej się w szkołach średnich oferty pracy firm z naszego regionu, możliwość uzyskania informacji o potencjalnej ścieżce kariery zawodowej oraz zapoznanie z ofertą instytucji wspierających rynek pracy i edukacji. W tegorocznej edycji Targów bardzo licznie wzięli udział wystawcy oraz studenci i młodzież szkolna, co wskazuje na potrzebę tworzenia okazji i przestrzeni dla spotkań strony popytowej i podażowej rynku pracy, jak to ma miejsce na naszej uczelni nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

kolaz_targi_pracy