Mistrzowie Logistyki - finał!

VII edycja Mistrzów Logistyki, konkursu organizowanego przez KZSiL, rozstrzygnięta!

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej z Lubania w składzie:

Kamila Braszko

Ewelina Czepiel

Aleksandra Dzikowska

Danuta Kamińska

Gratulujemy zwycięzcom i ich nauczycielom za bardzo dobre przygotowanie uczniów do etapu finałowego.

Dziękujemy przedstawicielom Trans.eu Platform za interesujące warsztaty stanowiące ostatni etap zmagań.

Koordynacją tegorocznej edycji zajmowali się: dr inż. Maja Kiba-Janiak, dr hab. Agnieszka Jagoda, prof. UE, dr Tomasz Kołakowski, dr Jakub Marcinkowski.

mistrzowie