Zaproszenie na Uroczyste Dyplomatorium absolwentów roku akademickiego 2018/2019

dyplomatorium

Program uroczystości:

1. Otwarcie uroczystości.
  2. Wystąpienie Dziekan Wydziału - dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. nadzw. UE.
  3. Wystąpienie Prodziekan ds. Dydaktyki - dr Magdaleny Rękas.
  4. Wystąpienie Przedstawiciela Wydziałowej Rady Samorządu Studentów - Nikoletty Budziar.
  5. Wystąpienie Przedstawiciela Absolwentów - mgr Klaudii Dudek
  6. Wykład dr hab. Beaty Bal-Domańskiej, prof. nadzw. UE, pt. "Na drodze do zrównoważonego rozwoju".
  7. Wręczenie wyróżnień dla najlepszych Absolwentów.
  8. Wręczenie dyplomów ukończenia studiów I i II stopnia.
  9. Występ utalentowanych studentek Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Pauliny Stafisz oraz Martyny Porzuc.
  10. Gaudeamus.
  11. Wspólne pamiątkowe zdjęcie Absolwentów w tradycyjnych togach i biretach z Władzami oraz kadrą naukową Wydziału.

Ponadto informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie (pok. 55A) do dnia 13 lipca 2019 r. (w dniu uroczystości do godziny 10:00) uzupełnionej karty obiegowej, oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów.

Informujemy również, iż na czas uroczystości absolwentom umożliwiamy wypożyczenie togi absolwenta wraz z biretem. Togi będą wypożyczane w dniu uroczystości od godziny 10:00 w sali Rady Wydziału przy ul. Kochanowskiego 8 (sala nr 9).