Wizyta dzieci i młodzieży z Białorusi na Wydziale EZiT

W dniu 19.07.2019 roku w ramach programu wakacji edukacyjnych „Szkoła letnia” w Polsce w 2019 roku, nasz Wydział odwiedziła grupa dzieci i młodzieży z Białorusi (z Diecezji Grodzieńskiej). Wizyta rozpoczęła się od zwiedzania siedziby Wydziału EZiT w Jeleniej Górze, następnie odbyło się spotkanie z dr. inż. Jerzym Ładyszem i dr. Bartoszem Bartniczakiem – dyrektorem EUWT Novum w Jeleniej Górze, którzy wygłosili wykłady:

dr inż. Jerzy Ładysz - „Koszty i korzyści integracji Polski z Unią Europejską” oraz „Oferta edukacyjna Filii w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”;

dr Bartosz Bartniczak - „EUWT Novum jako nowy instrument współpracy na pograniczu polsko- czeskim”.

Dziękujemy za miłą wizytę na naszej Uczelni!

spotkanie_19.07.2019_2

spotkanie_19.07.2019_1