Jesteśmy organizatorem akcji "Szlachetna Paczka" Rejon Jelenia Góra

list_paczka

list_paczka_opis_rodziny-1

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników do organizacji tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki

Miło nam poinformować, że nasz pracownik dr Aneta Rybicka została Liderem Regionu Jelenia Góra tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze została głównym organizatorem tego wydarzenia. Do współpracy zaprosiliśmy Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka oraz Starostę Powiatu Jeleniogórskiego Krzysztofa Wiśniewskiego. Nasi studenci i pracownicy jako wolontariusze i darczyńcy będą organizować każdy etap tego wspaniałego przedsięwzięcia.

W akcję włączyli się już studenci z Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze oraz z Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej.

Szlachetna Paczka - to system pomnażania dobra polegający na udzielaniu mądrej pomocy rodzinom dotkniętym biedą. Projekt prowadzony jest lokalnie przez cały rok, a finał przekazywania paczek ma miejsce na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia.

SZUKAMY OSÓB, KTÓRYM MOŻEMY POMÓC

Każdy z nas zna kogoś, kto potrzebuje naszego wsparcia - materialnego, uwagi, a czasami pomocnej dłoni dla swoich bliskich.
Jeśli jest ktoś taki w twoim otoczeniu, napisz do nas (na profilu Szlachetna Paczka - Rejon Jelenia Góra) , a postaramy się mu pomóc w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki.

Ponieważ również #DziękiTobie możemy zmienić czyjś los
Nie odmienisz całego świata, ale możesz całkowicie odmienić czyjś świat.

Co możesz zrobić:

• zaproś znajomych do polubienia naszej strony
  • udostępniaj posty Szlachetnej Paczki - zgłoś się jako wolontariusz - kliknij w link - Drużyny SuperW (
    Wolontariuszami mogą być osoby od 16 roku życia)
  • pomóż nam zorganizować Otwarcie Bazy Rodzin oraz Weekendu Cudów
  • udostępniaj posty gdy będziemy szukali Darczyńców dla naszych Rodzin
  • zostań Darczyńcą - wybierz Rodzinę, której chciałbyś pomóc - wraz ze znajomymi, ze współpracownikami w pracy, z kolegami i koleżankami w szkole