Wieczór Wigilijny za nami!

17 grudnia 2019 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym, Filii w Jeleniej Górze odbył się Wieczór Wigilijny. Pani Dziekan, dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW na świąteczne spotkanie zaprosiła byłych i obecnych pracowników uczelni, studentów, doktorantów oraz oczywiście przyjaciół naszej uczelni. Wśród znamienitych gości miło nam było witać Wójta Gminy Gromadka dra inż. Dariusza Pawliszczego, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki dr inż. Bożenę Kuchmacz, Radnego Miasta Jeleniej Góry Piotra Paczóskiego, Koordynatora Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bolesławcu Wiesławę Olczyk wraz z przedstawicielami Rady Słuchaczy. Niezapomnianych doznań artystycznych dostarczyły nam występy zespołów wokalnych i tanecznych, a byli nimi: uczniowie Szkoły Muzycznej YAMAHA w Jeleniej Górze, pod kierownictwem Pana Tadeusza Kozaka, dzieci ze Szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka, studentki naszej uczelni: Martyna Porzuc, Paulina Stafisz, Paulina Sawicka, Aleksandra Sieradzka i Sandra Tomaszewicz, zespół wokalny AGAT, artysta muzyk Witold Klocek.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy Wesołych Świąt :-)

Więcej zdjęć w naszej Galerii Zdjęć