Zajęcia w trybie zdalnym - ważne informacje dla studentów

W związku z obowiązkowym wznowieniem od dnia 18 marca 2020 r. (środa) zajęć dydaktycznych, informujemy:

1. Zajęcia dydaktyczne odbywają się w trybie zdalnym zgodnie z harmonogramem dotychczas obowiązującym w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.
  2. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Studiów obowiązującym w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu do obowiązków studenta należy uczestniczenie w zajęciach obowiązkowych (ćwiczenia, laboratoria, lektoraty, seminaria), w tym zaliczanie przedmiotu i składanie egzaminu w ustalonych przez Uczelnię terminach. Zapis powyższy odnosi się również do zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie zdalnym (student zobowiązany jest dołączyć do zajęć w trybie online).
  3. Zajęcia z Wychowania Fizycznego będą prowadzone w formie wykładów tematycznych w trybie zdalnym.
  4. Konsultacje nauczycieli akademickich odbywają się w trybie zdalnym zgodnie z indywidualnymi harmonogramami zamieszczonymi na stronach pracowników.
  5. Studenci zobowiązani są do bieżącego śledzenia informacji umieszczanych w aktualnościach na stronie Filii.
  6. Na stronie Filii, w zakładce "Studenci" uruchomiono serwis "E-learning" http://www.jg.ue.wroc.pl/studenci/5948/e_learning.html
  7. Studenci mogą uzyskać wsparcie techniczne pracowników Sekcji Rozwoju i Utrzymania Systemów w Filii w formie konsultacji telefonicznych: 757538461 lub mailowych: krzysztof.malec@ue.wroc.pl w zakresie obsługi narzędzi wspomagających realizację zajęć w trybie zdalnym, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
  8. W przypadku pytań i wątpliwości w sprawach ogólnych związanych z dydaktyką i kształceniem na odległość należy zwrócić się do Prodziekana Filii dr hab. Roberta Kurka, prof UEW (https://www.ue.wroc.pl/pracownicy/robert_kurek.html
  9. Zajęcia dydaktyczne w trybie zdalnym będą prowadzone do odwołania.