Informacja o składaniu wniosków o stypendia socjalne dla studentów i doktorantów na semestr letni 2019/2020

Informujemy, że za zgodą Pana Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia termin zbierania wniosków o stypendia socjalne zostaje przedłużony dla wszystkich studentów i doktorantów do dnia 21 marca 2020 r. (sobota). Wnioski można rejestrować w systemie USOSweb do północy 20 marca 2020 r. (piątek).

Zarejestrowany wniosek oraz oświadczenie o dochodach należy wydrukować, podpisać, a następnie zeskanować i wraz z innymi dokumentami, również zeskanowanymi, wysłać na adres anna.geca@ue.wroc.pl . W temacie proszę wpisać „wniosek o stypendium w sem. letnim”. Oryginały dokumentów proszę dostarczyć za pośrednictwem poczty.

Termin 21 marca 2020 r. jest terminem ostatecznym i nie będzie przedłużany.