Studenci - zajęcia w trybie zdalnym - nowe zasady

Zajęcia w trybie zdalnym - nowe zasady

1. Student, któremu ograniczenia techniczne uniemożliwiają udział w zajęciach prowadzonych w trybie zdalnym, powinien zgłosić ten fakt prowadzącemu zajęcia najpóźniej do 29 marca 2020 r. Prowadzący zobligowany jest do niezwłocznego ustalenia innych warunków rozliczenia jego pracy w ramach danego przedmiotu, pozwalających na osiągnięcie przez uczestnika zakładanych efektów uczenia się.
  2. Prowadzący zajęcia może zmienić sposób zaliczenia przedmiotu w przypadku braku możliwości organizacji zaliczeń w trybie kontaktu bezpośredniego. Prowadzący powiadamia studentów o wprowadzeniu innej formy zaliczenia, nie później niż 2 tygodnie przed terminem zaliczenia.
  3. Konsultacje i seminaria mogą odbywać się przy wykorzystaniu uczelnianej skrzynki e-mail jako podstawowej formy komunikacji.