Zapisy na specjalności

Zapisy na specjalności

1. Zapisy na specjalności dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 2 roku I stopnia oraz 1 roku II stopnia odbywają się przez system USOSweb według następującego harmonogramu:
  • Etap pierwszy zapisów, w którym student określa dwie preferowane specjalności, trwa od dnia 19.04.2020 r. godz. 8:00 do dnia 22.04.2020 r. godz. 15:00.
  • Etap drugi zapisów, w którym student dokonuje zapisu na jedną z oferowanych specjalności trwa od dnia 23.04.2020 r. godz. 8:00 do dnia 25.04.2020 r. godz. 15:00

2. Ostateczne listy grup specjalnościowych zostaną ogłoszone do dnia 29 kwietnia 2020 r.

3. Studenci powracający z urlopów, wznawiający studia i powtarzający semestr powracają na dotychczasowe specjalności. W przypadku braku specjalności zobowiązani są do ponownego wyboru specjalności i uzupełnienia różnic programowych wyznaczonych przez Dziekana Filii zgodnie z Uczelnianym Regulaminem Studiów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Oferowane są następujące specjalności

a) na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych rok 2, studia I stopnia w ramach kierunku Ekonomia:

b) na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych rok 2, studia I stopnia w ramach kierunku Zarządzanie:

c) na studiach stacjonarnych rok 2, studia I stopnia w ramach kierunku Turystyka:

d) na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych rok 1, studia II stopnia w ramach kierunku Ekonomia biznesu i finanse:

e) na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych rok 1, studia II stopnia w ramach kierunku Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce: