Szkolenie online dla studentów zainteresowanych korzystaniem ze zdalnych zasobów biblioteki UEW

Szanowni Studenci

Na prośbę Samorządu Studentów Biblioteka Filii organizuje szkolenie dotyczące korzystania z zasobów biblioteki w trybie zdalnym.

Szkolenie poprowadzi Kierownik Biblioteki Filii mgr Elżbieta Piotrowska oraz bibliotekarz mgr Małgorzata Zawlik w dniu 8 maja 2020 r. (piątek) o godz. 14.00 w aplikacji Teams.

Kod dostępu do zespołu (grupy)* - mp3hbyu

*W aplikacji Microsoft Teams należy wejść w zakładkę "Zespoły" (skrajna lewa kolumna) i w prawym górnym rogu jest pasek "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy", gdzie po kliknięciu należy wkleić (wpisać) w środkowy kafelek ("Dołącz do zespołu, wpisując kod") podany kod.

Zaleca się, aby przed udziałem w szkoleniu uzyskać dostęp do baz danych z komputerów domowych, co jest możliwie przez serwer PROXY.

Instrukcja rejestracji usługi proxy: http://www.bg.ue.wroc.pl/zasoby/15111/zdalny_dostep_proxy.html

Ponadto możliwe są konsultacje indywidualne dotyczące korzystania z zasobów biblioteki (w aplikacji Teams – kod dostępu mp3hbyu) od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-13.00, po wcześniejszym umówieniu się przez mail: elzbieta.piotrowska@ue.wroc.pl.