Konferencja naukowo-branżowa "Gospodarka turystyczna w regionie. Przedsiębiorstwo. Samorząd. Współpraca"

Katedra Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI Konferencji Naukowo-branżowej „Gospodarka turystyczna w regionie. Przedsiębiorstwo. Samorząd. Współpraca”, która odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach 16-18 marca 2015 roku.

Konferencja odbywa się cyklicznie - co dwa lata - i adresowana jest do wszystkich, którzy mają świadomość ogromnego znaczenia turystyki w gospodarce, w szczególnie lokalnej i regionalnej. Podczas konferencji prezentowane będą wyniki najnowszych prac badawczych z zakresu turystyki i gospodarki turystycznej prowadzonych w największych w polskich ośrodkach naukowych.

Nadesłane na Konferencję artykuły, po uzyskaniu dwóch pozytywnych recenzji, zostaną opublikowane w wysoko cenionych w środowisku akademickim Pracach Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (7 punktów, według punktacji MNiSW).

W załączniku znajdziecie Państwo ulotkę zawierającą szczegółowe informacje o konferencji oraz kartę zgłoszenia (termin zgłoszenia został przesunięty na 31 grudnia 2014 r.)

Bardzo liczymy na Państwa osobisty udział w Naszej Konferencji i prosimy o rozpropagowanie informacji o niej w środowisku naukowym. Mamy nadzieję, że spotkanie konferencyjne dostarczy wielu cennych informacji i inspiracji do pracy badawczej, a także będzie okazją do spotkań z przyjaciółmi i wypoczynku.

Z wyrazami szacunku i z nadzieją na spotkanie pozostają

Prof. dr hab. Andrzej Rapacz
Przewodniczący Rady Programowej i Organizatorzy Konferencji