Problemy ekonomii, polityki ekonomicznej i finansów publicznych – 03-05 września 2014 r.

Szanowni Państwo,

wraz z pracownikami Katedry Ekonomii i Polityki Ekonomicznej po raz kolejny mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej:

Partnerem organizowanej konferencji jest

logo_tauron_ekoenergia

„PROBLEMY EKONOMII, POLITYKI EKONOMICZNEJ I FINANSÓW PUBLICZNYCH”

Konferencja odbędzie się w dniach 3-5 września 2014 r. w Karpaczu

Corocznie, począwszy od 2000 r., gościmy w Karpaczu przedstawicieli różnych ośrodków naukowych, którzy zajmują się w swej działalności naukowej badaniami z dziedziny ekonomii, polityki ekonomicznej i finansów publicznych.

Podobnie do lat ubiegłych organizowana przez nas w 2014 r. konferencja ma stanowić szerokie, naukowe forum służące wymianie poglądów, doświadczeń oraz koncepcji rozwiązywania współczesnych dylematów dotyczących tej sfery naukowo-badawczej oraz przyczyniać się do rozwoju polskiej myśli ekonomicznej.

Nadesłane przez Państwa artykuły w języku polskim lub angielskim, po uzyskaniu pozytywnych recenzji naukowych, zostaną zamieszczone w Pracach Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (7 punktów wg listy czasopism naukowych MNiSW).

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w naszej Konferencji i zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji wśród swoich współpracowników.

prof. zw. dr hab. Jerzy Sokołowski
Kierownik Katedry Ekonomii i Polityki Ekonomicznej
Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

WAŻNE INFORMACJE:

MOŻLIWOŚCI PBULIKACJI:

MIEJSCE KONFERENCJI I NOCLEGI:

Hotel Relaks***

58-540 Karpacz, ul. Obrońców Pokoju 4

tel. (+48) 75 64 80 650

www.hotel-relaks.pl

Hotel Mercure Karpacz Resort***

58-540 Karpacz, ul. Obrońców Pokoju 5

tel. (+48) 75 75 27 000

www.mercure.com

Dwór Liczyrzepy

58-540 Karpacz, ul. Obrońców Pokoju 4b

tel. (+48) 75 76 193 37

www.dworliczyrzepy.pl

Szczegóły dotyczące organizowanej Konferencji znajdą Państwo w załączonych plikach.

Materiały do pobrania:

W razie pytań i wątpliwości proszę się kontaktować:

mgr Anna Nowak-Kowalska, tel. (075) 753 82 52, anna.nowak@ue.wroc.pl

dr Michał Sosnowski, m.sosnowski@onet.eu