Wykład otwarty Profesora Leszka Balcerowicza

W dniu 14 listopada 2014 r. odbył się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze wykład otwarty Profesora Leszka Balcerowicza.

Tematem wykładu była  „Polska gospodarka po 1989 r. i jej perspektywy”.

Wykład ten obejmuje serię spotkań z wybitnymi postaciami świata nauki w ramach Cyklicznego Seminarium Naukowego „Ekonomia – nowe trendy i wyzwania”, stanowiącego element realizacji projektu nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia.

Uczestnikami wykładu byli pracownicy Wydziału, studenci, uczniowie klas ponadgimnazjalnych a także osoby z zewnątrz.

plakat_prof_balcerowicz

1_mln