Aktualności

Studenci I roku I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych - informujemy, że test z  Systemu informacji bibliotecznej znajduje się na stronie Biblioteki Filii w zakładce Moodle-test- System informacji bibliotecznej. Aby go rozwiązać należy zapoznać się z prezentacjami PowerPoint dostępnymi po zalogowaniu się do Moodle. Poprawne rozwiązanie testu jest niezbędne do zaliczenia przedmiotu, który jest obowiązkowy. Studenci uprawnieni do korzystania z platformy Moodle mają konto założone przez administratora. Aby zalogować się do serwisu potrzebne jest podanie nazwy użytkownika i hasło.

● Dla studentów nazwą użytkownika jest numer indeksu

● Hasłem jest data urodzenia podana w formacie: rrrr-mm-dd (na przykład 2012-03-23)

Uwaga! Hasło ze względów bezpieczeństwa powinno być zmienione przez użytkownika

W przypadku problemów z dostępem do konta proszę pisać na adres e-mailowy elzbieta.piotrowska@ue.wroc.pl