Wykład otwarty Profesora Marka Belki

10 kwietnia 2015 r. na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbył się wykład otwarty Prezesa Narodowego Banku Polskiego – Profesora Marka Belki.

Wykład otwarty Prezesa Narodowego Banku Polskiego – Profesora Marka Belki nt. „Doświadczenia i wyzwania integracji europejskiej”

Wykład ten zorganizowany został w ramach Cyklicznego Seminarium Naukowego „Ekonomia – nowe trendy i wyzwania”, stanowiącego element realizacji projektu nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia.

Po wykładzie Pan Profesor spotkał się z pracownikami Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej –  projektu realizowanego ze środków Konkursu o milion. W trakcie spotkania studenci zaprezentowali Panu Profesorowi funkcjonowanie firmy, a także mieli okazję przedstawić projekty jakie dotychczas realizowali.