Wykład otwarty Wiceprezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

W dniu 09.12.2016 r., na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, odbył się wykład otwarty Pana Mateusza Morawieckiego – Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów, pt. „Konstytucja dla biznesu fundamentem Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”.

Licznie przybyli studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału, aktywni uczestnicy życia społecznego i gospodarczego naszego Miasta oraz zaproszeni goście wysłuchali wykładu Pana Wicepremiera, mogli również zapoznać się z jego opiniami dotyczącymi najbardziej aktualnych i istotnych spraw związanych z polską gospodarką, ponadto mieli okazję zadać pytania dotyczące ważnych dla nich zagadnień.

Wizyta Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów Mateusza Morawieckiego, jak również wizyty wielu innych znamienitych prelegentów, ekspertów i gości, potwierdzają to, jak ważnym ośrodkiem wymiany opinii i integracji środowisk lokalnych jest jeleniogórski Wydział, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.