Dzień Otwarty - 29.03.2017 r.

Dnia 29.03.2017 roku, w godzinach od 10:00 do 11:30, odbył się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Dzień Otwartych Drzwi.  Organizatorem tej imprezy był Samorząd Studentów Wydziału EZiT. Tegoroczny Dzień Otwarty odbył się  pod hasłem „Podróż do przyszłości”.

Uczestnikami byli uczniowie jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

W imieniu władz wydziału gości przywitała dr Anna Baraniecka – Prodziekan ds. Rozwoju, która przedstawiła jego osiągnięcia oraz ofertę edukacyjną. Następnie uczniowie dowiedzieli się o możliwościach rozwoju własnych zainteresowań poprzez udział w licznych kołach naukowych i organizacjach studenckich funkcjonujących na jeleniogórskim Wydziale. Prezentacji Kół Naukowych dokonała Angelika Wójcik – Przewodnicząca Samorządu Studentów a Joanna Łyszkiewicz – Wiceprezes Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej przedstawiła ofertę Firmy.

Nie zabrakło również dawki wiedzy, której dostarczyli uczniom: dr Arkadiusz Żabiński z wykładem „Czy roboty zabiorą nam prace”, dr Piotr Gryszel w wykładem „Czy programy National Geographic mogą być substytutem podróży” oraz dr Anna Baraniecka z wykładem „Kosmiczne zarządzanie”

Dziękujemy wszystkim za przybycie!