Dzień Otwarty - 14 grudnia 2017 r.

14 grudnia 2017 r. odbył się Dzień Otwarty Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.  Hasła przewodnie tegorocznego Dnia Otwartego, nawiązywały do tematyki tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Podstaw Przedsiębiorczości. Były to:

Podczas tegorocznego wydarzenia stworzyliśmy możliwość wzięcia udziału w quizie, którego pytania osadziliśmy w 3 kategoriach: ekonomii, zarządzaniu i turystyce, które ściśle związane były z tematyką wyżej wymienionych Olimpiad.

Laureatem tegorocznego Quizu została Drużyna z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze, która dla półfinalistów olimpiad ze swojej Szkoły wygrała darmowe konsultacje u pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału EZiT.

Serdecznie gratulujemy!