Wiosenny wyjazd integracyjny - 14-15.04.2018 r.

W dniach 14-15 kwietnia 2018 r. pracownicy naszego Wydziału uczestniczyli w zorganizowanym z inicjatywy Dziekan Wydziału dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. nadzw. UE "Wiosennym wyjeździe integracyjnym", którego celem były malownicze rejony Szwajcarii Saskiej i Czeskiej. Bogaty w atrakcje program wyjazdu obejmował m.in. zwiedzanie Zamku Stolpen, gdzie była więziona hrabina Cosel, Twierdzy Königstein, spacer po mostach skalnych, w tym po największym skalnym moście Europy Pravcicka Brana, spływ łodziami po rzece Kamienicy. Nie zabrakło również miłego wieczoru tanecznego przy akompaniamencie zespołu wokalno-muzycznego.

Serdecznie podziękowania dla naszego przewodnika dra Piotra Gryszela za ciekawie zaplanowaną trasę i interesujące opowieści związane z odwiedzanymi miejscami!