DeBeściaki 2018 - 9.05.2018 r.

Podczas tegorocznej Gali DeBeściaki 2018 zorganizowanej przez Samorząd Studentów, jak co roku zostali uhonorowani statuetkami najbardziej wyróżniający się wykładowcy Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, wyłonieni w głosowaniu studentów. Była świetna atmosfera, zwroty akcji i "bankrutujący" wykładowcy w teleturnieju Koło fortuny, a przede wszystkim (raczej) szczęśliwi laureaci następujących kategorii:

"Czas to pieniądz" (zapracowany) - dr hab. Mieczysław Morawski, prof. UE

"Ćwiczenie czyni mistrza" (atleta) - dr Mariusz Kotarba

"Co z oczu to z serca" (przyjaciel studenta) - dr Adriana Politaj

"Co cię nie zabije to cię wzmocni" (wymagający) - dr Arkadiusz Żabiński

"Apetyt rośnie w miarę jedzenia" (najciekawiej wykładający) - dr Piotr Gryszel

"Do trzech razy sztuka" (ciężko zaliczyć) - dr Mirosława Sztemberg-Lewandowska

"Dzieci i ryby głosu nie mają" (lubiący ciszę) - dr hab. Robert Kurek, prof. UE

"Gdzie diabeł nie może tam babę pośle" (pracowita i skuteczna) - dr Magdalena Rękas

"Baju baju będziesz w raju" (miłośnik podróży) - dr Piotr Gryszel

„Być pracowitym jak pszczółka” (pracownik administracyjny) – mgr Anna Nowak-Kowalska

Już czekamy na przyszły rok, bo fantazja studentów EZiT w "kategoryzacji" wykładowców jest chyba nieograniczona...