Japan Day - cykl prelekcji na naszym Wydziale

W roku akademickim 2017/2018 gościliśmy na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze

Panią Noriko Ishimaru

Chętni studenci uczestniczyli w cotygodniowych lekcjach języka japońskiego. Ponadto Pani Noriko zorganizowała cykl prelekcji Japan Day traktujących o kulturze, sztuce, zwyczajach Kraju Kwitnącej Wiśni. Wykłady budziły spore zainteresowanie wśród studentów, wykładowców, pracowników, jak również osób spoza Uczelni.

W podziękowaniu za trud i zaangażowanie reprezentujący władze Wydziału Prodziekan ds. Rozwoju Michał Sosnowski wręczył Pani Noriko Ishimaru pamiątkowy dyplom i kwiaty.

Dziękujemy Pani Noriko i zapraszamy ponownie!!!