Wizyta studyjna w firmie Amazon - 23 maja 2018 r.

Wizyta w firmie Amazon, jednego ze światowych liderów doskonałości zarządzania łańcuchem dostaw, odbyła się w Centrum Logistycznym we Wrocławiu. Spotkanie rozpoczęła krótka prezentacja firmy i szkolenie dotyczące bezpieczeństwa poruszania się na jej terenie. Przemiłe przywitanie i profesjonalną opiekę podczas zwiedzania zapewniły nam Pani Małgorzata Baszak - Trzcielińska (PR Manager) oraz Pani Ewa Szpejna - Kawecka (PR Manager). Panie przybliżyły nam specyfikę procesów planowanych i realizowanych w wizytowanym obiekcie. Skala podejmowanych działań, innowacyjność procesów i bardzo efektywna, autorska procedura dystrybucji zrobiły duże wrażenie na zwiedzających. Oprócz oryginalnej organizacji pracy, szczególną uwagę studentów przykuły normy i wartości typowe dla kultury organizacyjnej Firmy. Wszystkie najważniejsze były bowiem wypisane na ścianach sal i korytarzy odwiedzanego Centrum Logistycznego. Na zakończenie spotkania odbyło się jego krótkie podsumowanie, na którym studenci po raz kolejny usłyszeli, że są mile widziani, zarówno, jako stażyści czy praktykanci, jak również pracownicy Firmy. Obdarowani firmowymi słuchawkami i deklaracją dalszej współpracy, uczestnicy wizyty studyjnej długo jeszcze dyskutowali o wyjątkowej atmosferze, jaką dla swoich gości stwarza Firma Amazon.