uroczyste wręczenie dyplomów 5.10.2018 r.

27.10.2018 odbyło się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wręczenie dyplomów ukończenia studiów kolejnemu rocznikowi absolwentów. Łącznie na trzech kierunkach jeleniogórskiego Wydziału studia pierwszego i drugiego stopnia ukończyło 285 studentów. Jak co roku, w tym podniosłym wydarzeniu oprócz władz Wydziału, promotorów i pracowników, wzięli udział licznie zgromadzeni absolwenci, a niejednokrotnie nadal studenci kolejnych stopni studiów, wraz ze swoimi bliskimi. Ceremonia wręczenia dyplomów miała oficjalną oprawę, począwszy od odśpiewania hymnu państwowego, pieśni "Gaude Mater Polonia", poprzez przemówienia Dziekan Wydziału prof. UE, dr hab. Elżbiety Sobczak i prodziekan ds. dydaktyki dr Magdaleny Rękas, wykład okolicznościowy dra hab. Roberta Kurka nt. inwestycji alternatywnych, wręczenie nagród i wyróżnień najlepszym absolwentom, na najważniejszym punkcie uroczystości, tj. wręczeniu dyplomów ukończenia studiów kończąc. Zwieńczeniem uroczystości był znakomity występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Janiny Garści w Jeleniej Górze oraz tradycyjne odśpiewanie studenckiego hymnu "Gaudeamus igitur".