Bal z okazji 50-lecia Wydziału - 28.09.2019 r.

Ach co to był za bal…

… niestety pozostały Nam tylko wspomnienia. Cudowne wspomnienia :-)

Ponad 200 gości w tym absolwentów, wykładowców, pracowników administracyjnych 28 września 2019 roku bawiło się w Karpaczu, w restauracji „Dwór Liczyrzepy” na balu z okazji 50 – lecia Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Uroczysty bal rozpoczął się o godzinie 20.00. Przybyłych gości powitała Dziekan Wydziału dr hab. Elżbieta Sobczak prof. UEW.

Po uroczystym toaście i obiedzie rozpoczęła się zabawa taneczna. Już podczas pierwszego tańca parkiet wypełnił się po brzegi.

Przybyli goście wykazali się niesamowitą energią. Nie zabrakło także wzruszeń i uśmiechów. Z każdej strony można było usłyszeć zabawne historie i wspomnienia ze „szkolnych” lat

Bal Absolwentów to doskonała okazja do spotkania po latach znajomych ze studiów, integracji środowiska akademickiego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze a także do celebrowania obchodzonego w naszej Uczelni jubileuszu 50 - lecia powstania Wydziału. O niezapomnianą atmosferę balu i oprawę muzyczną zadbali prawdziwi Mistrzowie Ceremonii – Zespół muzyczny Silver Band.

Zabawa trwała do białego rana i z pewnością pozostanie w sercach wszystkich gości na bardzo długo.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie!