Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych

img_5807_(kopiowanie)

Godziny Uroczystości

• 10:00 – dla absolwentów studiów I stopnia
  • 12:00 – dla absolwentów studiów II stopnia

Absolwenci studiów I stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 13.12.2013 r. (w dniu uroczystości do godziny 9:00) uzupełnionej karty obiegowej, legitymacji studenckiej (dla osób, które nie kontynuują studiów na II stopniu w Jeleniej Górze lub we Wrocławiu) oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów. W przypadku niewypełnienia wyżej wymienionych formalności odbiór dyplomu w trakcie uroczystości na auli nie będzie możliwy.

Absolwenci studiów II stopnia

Informujemy, że warunkiem otrzymania oryginału dyplomu i odpisów jest złożenie w dziekanacie do dnia 13.12.2013 r. (w dniu uroczystości do godziny 11:00) uzupełnionej karty obiegowej, legitymacji studenckiej oraz osobiste pokwitowanie w księdze dyplomów. W przypadku niewypełnienia wyżej wymienionych formalności odbiór dyplomu w trakcie uroczystości na auli nie będzie możliwy.

Informujemy również, iż na czas uroczystości absolwentom umożliwiamy wypożyczenie togi absolwenta wraz z biretem. Wypożyczenie jej będzie możliwe za okazaniem i pozostawieniem w depozycie dowodu osobistego. Dlatego też proszę osoby chętne o wcześniejsze przybycie celem dokonania niezbędnych formalności. Togi będą wypożyczane przed uroczystością w sali Rady Wydziału (ul. Kochanowskiego 8).

Osoby, które odebrały wcześniej dyplom, a chcą uczestniczyć w uroczystości, proszone są o dostarczenie oryginału dyplomu do odpowiedniego Dziekanatu do godziny 9:00 lub 11:00

Do zobaczenia na uroczystości