Poziom świadomości studentów w zakresie Strategii Rozwoju - badania

W okresie od października do listopada 2010 roku, studenci 5 roku, w ramach zajęć Strategia Rozwoju Organizacji przeprowadzili badania stopnia świadomości i wiedzy na temat strategii rozwoju jeleniogórskiego Wydziału wśród jego studentów i pracowników. Wnioski wypływające z tych badań stały się główną przesłanką dla zmian dotyczących zakresu strategii oraz sposobów jej promocji.

Studentom 5 roku (blok B) dziękujemy za zaangażowanie, a wszystkich zachęcamy do pouczającej lektury.

A Ty, znasz Strategię Rozwoju Wydziału na którym studiujesz czy pracujesz? Jeśli nie, to tutaj możesz znaleźć dotychczasową wersję

Strategia tego Wydziału to jego przyszłość, przyszłość tego Wydziału, to Twoja przyszłość….przeczytaj.

Wyniki badań studentów