Samorząd Studencki zaprasza na szkolenie

Samorząd Studencki ma przyjemność zaprosić Was na szkolenie z zakresu ekonomii społecznej, czyli o tym czy i ewentualnie jak pracować w sektorze organizacji pozarządowych.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia (czwartek) o godzinie 13.00, w sali nr 44., w bud. A. Całe wydarzenie poprowadzą przedstawiciele Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Po szkoleniu zapraszamy Was na krótki test sprawdzający zdobytą wiedzę. 10 osób, które rozwiążą go najszybciej i najlepiej, zostanie zaproszonych na wyjazd szkoleniowo- integracyjny do Szklarskiej Poręby z Samorządem Studenckim, gdzie zajęcia poprowadzi Paweł Ćwiąkało- członek Parlamentu Studentów UAM. Termin wyjazdu to 14-15 grudnia.

Liczba miejsc na szkoleniu będzie ograniczona liczbą miejsc na sali. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie swojej obecności, przez wysłanie imienia i nazwiska na adres: ss.wezit@gmail.com.