Obchody 45-lecia Wydziału

Zapraszamy na otwarte Seminarium pt. "Trzy generacje sukcesu", które odbędzie się w dniu 27.09.2014 r. o godz. 11.00 w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki przy ul. Kochanowskiego 8 w Jeleniej Górze.

O swojej drodze życiowej, karierze i latach spędzonych na uczelni opowiedzą Absolwenci Naszego Wydziału:

1. Aleksandra Nalberczyńska - Zastępca Dyrektora Kompleksu Wczasowo-Sanatoryjnego Sandra SPA w Karpaczu
  2. Wojciech Halarewicz - Vice President Communications Mazda Motor Europe GmbH
  3. Zdzisław Ziomek - Dyrektor Hotelu Orbis we Wrocławiu

Udział w seminarium jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający w nim udział.