Zapisy na seminaria dyplomowe-magisterskie

Wszyscy studenci pierwszego roku studiów II stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych) w roku akademickim 2014/2015 mają obowiązek zapisać się na seminarium dyplomowe- magisterskie.

Zapisy trwać będą od 13 do 16 listopada 2014 r. Studenci zapisują się o wyznaczonej godzinie. Komunikat dla studentów z godzinami zapisów (kolejność na liście wyznacza średnia ocen ze studiów pierwszego stopnia) zostanie podany do wiadomości do 12 listopada 2014 r.

Wykaz osób prowadzących seminaria wraz z domenami badawczymi zostanie podany do dnia 12 listopada 2014 r.

Studenci, którzy nie zapiszą się do żadnego promotora, zostaną wpisani na listę , na której są wolne miejsca.