Współpraca z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie

Polegał on będzie on na tym, że wykładowcy jednej uczelni będą gościnnie prowadzili zajęcia na drugiej uczelni. Intencją pomysłodawców projektu jest, aby nie ograniczał się on jedynie do przeprowadzania zajęć, ale aby przy tej okazji pracownik odwiedzający daną uczelnię mógł się spotkać z pracownikami zapraszającej Katedry, ze studentami działającymi w kołach naukowych, itd.

Celem i oczekiwanym efektem tego eksperymentalnego projektu jest pogłębienie współpracy między Uczelniami, a przede wszystkim:

Projekt koordynują:

dr Sławomir Wawak – Katedra Procesu Zarządzania (UE w Krakowie);

dr Piotr Rogala – Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem (UE we Wrocławiu).