Studia podyplomowe "Nauczanie podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce"

Pracownicy Katedry Gospodarki Regionalnej Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zamierzają uruchomić studia podyplomowe pt. „Nauczanie podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce”, które rozpoczną się w październiku 2015 roku. Ich celem jest przygotowanie nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, nielegitymujących się wyższym wykształceniem ekonomicznym, do prowadzenia zajęć edukacyjnych z przedmiotów „Podstawy przedsiębiorczości” i „Ekonomia w praktyce”. Absolwent tego kierunku uzyska przygotowanie teoretyczne i kwalifikacje praktyczne w zakresie prowadzenia ww. zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych form transferu wiedzy, takich jak: nauczanie poprzez studia przypadku, gry i symulacje biznesowe, ćwiczenia warsztatowe, a także konwencjonalnych metod dydaktycznych.

Adres WWW: http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,627,nauczanie_podstaw_przedsiebiorczosci_i_ekonomii_w_praktyce.html