5 Miejsce Wydziału EZiT w Półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet

W dniach 24-26 kwietnia 2015 r. w Katowicach odbył się jeden z Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet. Nasza reprezentacja po zaciętej rywalizacji zajęła 5 miejsce. Nasze zawodniczki uległy takim uczelniom jak: AWF z Katowic i z Wrocławia oraz dwóm Politechnikom Śląskiej i Wrocławskiej. Reprezentantki naszego wydziału pokonały natomiast drużyny Uniwersytetu Wrocławskiego, Śląskiego, Ekonomicznego z Katowic i z Wrocławia oraz PWSZ z Nysy. Nasz wydział reprezentowały: Angela Kijowska, Monika Paradowska, Dźwilewska Magdalena, Mularska Patrycja, Dubarek Monika, Aleksandrowicz Daria, Sobczak Ewelina oraz Patera Magdalena. Opiekunem zespołu był dr Mariusz Kotarba.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!