Międzynarodowe warsztaty nt. komunikacji międzykulturowej

Miło nam zaprosić Państwa na międzynarodowe warsztaty „Trening Międzykulturowy” – drugi z planowanych, dorocznych spotkań organizowanych przez Staatliche Studienakademie Bautzen, Berufsakademie Sachsen i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki.

Projekt ten zaistniał w 2014r. dzięki współfinansowaniu przez Euroregion Nysa w ramach Funduszu Małych Projektów Polska-Saksonia 2012-2014 (nr rej. 0872.03.J2.1.090913.1.06) oraz Förderverein Studienakademie Bautzen. Intencją pomysłodawców jest, by warsztaty te odbywały się naprzemiennie w Polsce i Niemczech. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2014 roku w Polsce – w Karpaczu. Tegoroczne będzie miało miejsce w Bautzen.

poster2015_neu

Adres WWW: http://www.ezit.ue.wroc.pl/cct