Konferencja Europejskie Trendy Edukacyjne ETE 2016 - zaproszenie

Europejskie Forum Prawa i Edukacji zaprasza do udziału w konferencji Europejskie Trendy Edukacyjne ETE 2016, która odbędzie się 26 lutego br. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW) przy ul. Dobrej 56/66.

Tegorocznym tematem przewodnim konferencji będzie rozwój akademickich biur karier, doradztwo zawodowe funkcjonujące na uczelniach oraz źródła pozyskiwania przez uczelnie dodatkowego finansowania na działalność tych jednostek.

Chcąc zapewnić uczestnikom konferencji wymianę poglądów i doświadczeń oraz uzyskanie szczegółowych informacji, do udziału w wydarzeniu zaproszono zarówno przedstawicieli środowiska akademickiego, naczelnych organów administracji publicznej (Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) jak i pracodawców, którzy w trakcie prezentacji i zaplanowanego panelu dyskusyjnego będą mogli udzielić wyjaśnień i odpowiedzieć na pytania uczestników.

W załączeniu harmonogram (zastrzeżona możliwość wprowadzenia zmian) oraz formularz zgłoszenia udziału w konferencji Europejskie Trendy Edukacyjne ETE 2016. W celu potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu, należy przesłać skan wypełnionego formularza drogą mailową na adres: ete@efpe.org.pl

Kontakt:
Magdalena Rzodkiewicz