Zapisy na seminaria dyplomowe – licencjackie w roku akademickim 2015/2016 (dla studentów II roku)

Wszyscy studenci drugiego roku studiów I stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych) w roku akademickim 2015/2016 mają obowiązek zapisać się na seminarium dyplomowe – licencjackie.

Zapisy trwać będą od 15 do 18 stycznia 2016 r. Studenci zapisują się o wyznaczonej godzinie. Komunikat dla studentów z godzinami zapisów (kolejność na liście wyznacza średnia ocen z I i II semestru studiów) zostanie podany do wiadomości do 13 stycznia 2016 r. do godz. 15.00.

Wykaz osób prowadzących seminaria wraz z domenami badawczymi zostanie podany do dnia 13 stycznia 2016 r. do godz. 15.00

Studentów, którzy zaliczyli seminarium dyplomowe – licencjackie w poprzednim roku akademickim (powracający na powtarzanie semestru czwartego), zapisy na seminarium nie obowiązują.

Studenci, którzy nie zapiszą się do żadnego promotora, zostaną wpisani na listę, na której są wolne miejsca.

Studia stacjonarne

Studia niestacjonarne