Newsy z Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej: Posesyjne spotkanie

Posesyjne spotkanie – Luty 2016

W lutym odbyło się tylko jedno posiedzenie Firmy - 25 lutego. W tym dniu, Sekretariat i Dział Księgowości zajmował się weryfikowaniem zainteresowania naszą ofertą rozesłaną drogą mailową do potencjalnych klientów w bazie CENSYM. Na podstawie zwrotnych odpowiedzi, pracownicy tego Działu sporządzili raporty i wystawili faktury z zamówionych zleceń. Dział Analiz nadal ciężko pracował nad tworzeniem bazy skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. Zarząd zajął się omawianiem szczegółów wyjazdu do Zielonej Góry, gdzie 16 marca odbędzie się Rada Programowa Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych "CENSYM". Z kolei dzień później, czyli 17 marca w czeskiej Pradze odbędą się Międzynarodowe Targi Firm Symulacyjnych, w których WSFK będzie uczestniczyć. Dział Promocji i Rozwoju skupił się na sprawach bieżących, czyli na sprawozdaniu z działalności Firmy oraz końcowym montażu filmu z wykładu otwartego Prezesa Związku Banków Polskich Krzysztofa Pietraszkiewicza oraz spotkania z gościem w siedzibie WSFK. Team Promocji zajął się także modernizacją naszej zakładki na stronie Wydziału. Podczas burzy mózgów jednogłośnie zwyciężyły kolory i świeżość. W najbliższym czasie przelejemy pomysły na stronę internetową WSFK.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Dniu Drzwi Otwartych naszego Wydziału, który odbędzie się 15 marca od godz. 10.00 w budynku H, przy ul. Kochanowskiego. Szczegóły prosimy śledzić na stronie Wydziału.

Serdecznie zapraszamy :D

Rafał Gargała