DYSCYPLINA FINANSÓW PUBLICZNYCH W SPOJRZENIU ORGANÓW KONTROLI

Szanowni Państwo,

w dniach 21-22 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu (Sala Audytoryjna, bud. CKU) odbędzie się Ogólnopolska Konferencja

DYSCYPLINA FINANSÓW PUBLICZNYCH W SPOJRZENIU ORGANÓW KONTROLI

(NA TLE ZAKRESU DZIAŁANIA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO).

Organizatorem Konferencji jest m.in. Centrum Badawczo Rozwojowe Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wraz z Rzecznikami dyscypliny finansów publicznych w Opolu oraz Wrocławiu, Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest to kolejne już spotkanie naukowców, przedstawicieli instytucji nadzoru finansowego oraz reprezentantów środowisk samorządowych i instytucji publicznych. W ramach dwudniowego programu Konferencji zaplanowano V podstawowych sesji konferencyjnych oraz sesję plakatową adresowaną do osób ogniskujących zainteresowania badawcze i praktyczne w sferze dziedzin naukowych prawa oraz ekonomii, w tym do doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponieważ do rzadkości należą tak szerokie spotkania naukowców i praktyków, zapraszamy Państwa do wysłuchania wystąpień i udziału w dyskusjach.

Szczegóły na stronie: www.dyscyplinasamorzad.org.pl

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji Arkadiusz Talik
Dyrektor Centrum Badawczo Rozwojowego Samorządu Terytorialnego Prof. UE dr hab. Marian Kachniarz