Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych - zapisy na specjalności

Deklaracje wyboru specjalności na rok akademicki 2016/2017 będą wydawane w dziekanacie od 5 maja 2016 r.

Zapisy na specjalności na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia odbędą się od 10 do 24 maja 2016 r. Na indywidualnej Deklaracji pobranej z Dziekanatu student podaje w ramach kierunku pierwszą wybraną specjalność oraz specjalność alternatywną. Deklaracje należy złożyć we właściwym Dziekanacie do 24 maja br. Ostateczne listy grup specjalnościowych zostaną ogłoszone do 7 czerwca 2016 r.