Podziękowania Koła Naukowego "Finansista"

Koło Naukowe Finansów i Rachunkowości „Finansista” pragnie podziękować wszystkim uczestnikom wykładu „Od czego zależy zmienność na rynkach. Ujęcie fundamentalne”, który miał miejsce 16 maja 2016 r.  Dziękujemy także Panu Rafałowi Sadochowi (głównemu ekonomiście Noble Option), który przekazał swoją wiedzę na temat rynków szerokiemu spektrum słuchaczy - od uczniów liceum i technikum, przez studentów I i II i III stopnia.

Osoby, które nie odebrały swojego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w wykładzie, mogą to zrobić w sekretariacie Katedry Finansów i Rachunkowości.