Zaproszenie na konferencję „Finanse i rachunkowość na rzecz zrównoważonego rozwoju – edukacja, etyka, innowacje”

Serdecznie zapraszamy na konferencję

„Finanse i rachunkowość na rzecz zrównoważonego rozwoju

– edukacja, etyka, innowacje”

Katedra Finansów i Rachunkowości na Wydziale, Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu serdecznie zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową poświęconą relacjom między finansami i rachunkowością a zrównoważonym rozwojem.

Konferencja organizowana jest począwszy od 2013 roku cyklicznie – raz w roku w kwietniu – w ramach wspólnej inicjatywy Katedry Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Katedry Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. V edycja Konferencji odbędzie się w na terenie Kotliny Jeleniogórskiej w dniach 24-26 kwietnia 2017 roku.

Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji wszystkich, którzy mają świadomość ogromnego znaczenia zrównoważonego rozwoju dla pomyślności społeczeństw, krajów, gospodarek i świata oraz chcą aktywnie działać na rzecz jego utrwalania i pogłębiania, w szczególności poprzez doskonalenie finansów i rachunkowości. Prosimy też o rozpropagowanie informacji o Konferencji w środowisku naukowców i doktorantów oraz praktyków interesujących się zagadnieniami finansów i rachunkowości w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Informacje na temat Konferencji – dostępne pod adresem www.ezit.ue.wroc.pl/kfir/FIR2017