VIII Akademicki Turniej TransEdu dla młodych logistyków

Zapraszamy wszystkich studentów specjalności "Logistyka menedżerska" oraz "Zarządzanie przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw" do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do VIII Akademickiego Turnieju TransEdu dla młodych logistyków.

Spotkanie poprowadzi mgr Robert Menduń, wieloletni praktyk z branży TSL, wykładowca, coach, ekspert ds. logistyki.

Szkolenie do Turnieju odbędzie się 23 listopada 2016 roku o godzinie 11.30 w sali 12B. Czas trwania około 2 godziny. Natomiast ósma odsłona Turnieju dla studentów województwa dolnośląskiego odbędzie się 7 grudnia 2016 roku w Internecie.

Na szkolenie obowiązują zapisy https://goo.gl/forms/3CMtArqfSRL32uCB3. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2016 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby kontaktowe:

dr hab. Agnieszka Skowrońska, prof. UE - agnieszka.skowronska@ue.wroc.pl

mgr Jakub Marcinkowski - jakub.marcinkowski@ue.wroc.pl

Informacje o Turnieju TransEdu:

Akademickie Turnieje TransEdu organizowane są od 4 lat. W każdej edycji uczestnicy - uczniowie i studenci logistyki z całej Polski - walczą między sobą w grze TransEdu, a następnie rozwiązują krótki test wiedzy. Ósma odsłona Turnieju dla studentów województwa dolnośląskiego odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w Internecie. Aby dołączyć do Turnieju, wystarczy we wskazanym dniu zalogować się do gry.

Pierwszy etap Turnieju to rozgrywki w grę TransEdu. Każdego dnia do rozgrywki przystępują inne województwa. W dniu wskazanym dla swojego województwa uczestnik musi zalogować się do gry TransEdu i w zielonym polu wpisać kod dostępu, który opublikujemy na Facebooku oraz stronie internetowej TransEdu 10 minut przed rozgrywką.

Drugi etap to prosty test obejmujący wiedzę z zakresu logistyki. Cały zakres potrzebnej wiedzy znajduje się w kursach Transport drogowy i Spedycja, które znajdują się na stronie TransEdu. Uczestnik rozwiązuje test od razu po zakończeniu pierwszego etapu.

Gra TransEdu, kursy oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na http://edu.trans.eu/turnieje-transedu. Zapraszamy!